Nutsboom: ваш улюблений магазин горішків і сухофруктів


Здоровий спосіб життя набуває все більшої популярності. І для його підтримки потрібні якісні продукти: солодощі з натуральних інгредієнтів, добірні горіхи і плоди, а також грамотно висушені сухофрукти. Саме таку продукцію можна придбати в Nutsboom. У нашому асортименті більше 500 товарів, які вже 2 роки купують десятки тисяч клієнтів по всій Україні.

 

В інтернет-магазин горішків і сухофруктів Nutsboom можна придбати такі товари


1. Горіхи. Купити їх варто всім поціновувачам перекусів. Горіхи відновлюють енергію, покращують пам'ять і підвищують імунітет. Вони можуть служити як снеками до пива, так і самостійною стравою.

2. Солодощі. Купити їх варто всім поціновувачам смакоти на основі натуральних інгредієнтів. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію: грецькі цукерки, італійські пироги і зроблені вручну в Німеччині шоколадки.

3. Напої. Купити соки і безалкогольні напої можна в спеціальній категорії нашого магазину. Ми приготували для вас зручні фасування, фруктові мікси, натуральні соки і концентровані нектари.

4. Сухофрукти. Купити сушені фрукти слід усім, хто мріє про струнку фігуру, міцне здоров'я і сильному тілі.

 

Чому купити горіхи і сухофрукти за вигідною ціною стоїть саме у нас:

  • Правильно зберігаємо продукти. В складських приміщеннях підтримується необхідний температурний режим. Ми ретельно стежимо за тим, щоб шоколад не танув, фрукти не втрачали своїх позитивних якостей, а сухофрукти не набирали вологу.

  • Постійно оновлюємо асортимент. Щомісяця ми оновлюємо асортимент, додаючи не просто окремі товарні позиції, а цілі категорії. Завдяки цьому наш маленький магазин з продажу горіхів перетворився в супермаркет здорового харчування.

  • Пропонуємо найкращі ціни на ринку. Ми отримуємо продукцію безпосередньо від виробників. Так як в нашій схемі роботи немає посередників, це позитивно позначається на кінцевій ціні товарів. Наші клієнти отримують можливість купувати більше, отримувати краще і при цьому платити набагато менше.
    Повертаємо кошти за покупки. Ми впровадили прогресивну систему кешбек, по якій частина витрачених коштів повертається покупцю. Завдяки цьому купувати у нас стало не тільки простіше, але і вигідніше.

  • Даруємо подарунки новим і постійним клієнтам. Ми регулярно проводимо акції і даруємо знижки. Тому наші клієнти можуть не тільки придбати якісні товари, а й отримати смачні подарунки. При цьому багато акцій не прив'язані до святкових дат і діють на постійній основі.

  • Прислухаємося до думки покупців. Ми щомісяця аналізуємо відгуки клієнтів і на їх основі покращуємо свою роботу. Це дозволяє нашій компанії розвиватися, а клієнтам - отримувати якіснішу продукцію і більш кваліфіковане обслуговування.

 

Не пропустіть можливість долучитися до здорового способу життя і купити натуральні продукти за доступною ціною! Ставайте постійними покупцями магазину Nutsboom і дбайте про себе і своїх близьких!