Шановні покупці!

З радістю повідомляємо вам, що наш магазин переїхав на новий сайт - Food Boom! Цей крок був зроблений з метою поліпшення покупок, та надання вам більше можливостей для замовлення найсмачніших продуктів.

Новий сайт Food Boom - це сучасна зручна платформа, створена спеціально для вас – наших відвідувачів. Він пропонує безліч переваг, які роблять покупки ще приємнішими та зручнішими:

  • Новий дизайн та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Ми створили просту та зручну навігацію, щоб ви могли швидко знайти потрібні товари та зробити замовлення всього за кілька кликів.
  • Розширений асортимент товарів. На новому сайті ви знайдете ще більше вишуканих та смачних продуктів, які задовольнять найвибагливіших покупців.

Промокод на знижку - FOODBOOM. Щоб відзначити наш перехід на новий сайт, ми даруємо вам промокод на знижку! Просто перейдіть за QR-кодом на новий сайт, і отримайте можливість зекономити на своєму замовленні.

Переходячи на новий сайт, ви отримуєте більше можливостей, зручну навігацію та широкий вибір продуктів. Ви зможете насолодитися більш зручним та швидким процесом замовлення, а також отримати спеціальну знижку.

Завітайте на наш новий сайт Food Boom, і насолоджуйтесь найсмачнішими продуктами з усього світу.

Також не забудьте переглянути наші сторінки в інстаграмі та фейсбуці, де ми ділимося цікавими новинами, рецептами та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо, що обираєте магазин Food Boom - ваш найкращий вибір смачних покупок!